Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy

 

W imieniu Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Urologicznego serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w

 

X Mazowieckich Dniach Urologicznych,

które odbędą się w dniach 18-19 listopada 2022r.

w

Hotelu Panorama w Mszczonowie

 

Zaczynamy w piątek 18 listopada o godzinach przedpołudniowych - prosimy o zarezerwowanie sobie wolnego dnia, bo na pewno będzie warto przyjechać i posłuchać naszych wykładowców.

 

Obrady otworzy wykład dr n. med. Piotra Marczyńskiego przedstawiający historię Oddziału Urologicznego Szpitala Praskiego w Warszawie, który niedawno obchodził rocznicę 100-lecie swojej działalności.

 

Kolejne wykłady przybliżą Państwu elementy tradycji i historii na przykładzie Oddziału Urologicznego Szpitala Praskiego Pokażemy również szereg zagadnień związanych z naszą codzienną praktyką zabiegową.

 

 

Ważnym elementem przewidzianym na zakończenie pierwszego dnia będzie przeprowadzenie zebrania sprawozdawczo-wyborczego zwieńczonego wyborem Przewodniczącego i członków Zarządu OM PTU nowej kadencji na lata 2022-2026.

 

W sobotę 19 listopada tradycyjnie już przedstawimy Państwu Sesję Adeptów, której program przygotował dr hab. n. med. Sławomir Poletajew.

 

Najlepsze wystąpienie w Sesji Adeptów Urologii będzie wyróżnione specjalną nagrodą przygotowaną przez Oddział Mazowiecki PTU.

 

Jestem przekonany, że interesujący program naszego spotkania (program dostępny już wkrótce na stronie www.ptumazowsze.org.pl), świetni wykładowcy, wysoki poziom merytoryczny, zachęci Państwa do udziału w naszym kolejnym spotkaniu zarówno pod względem naukowym, jak i towarzyskim.

 

program

 

Serdecznie zapraszam

Przewodniczący Oddziału Mazowieckiego PTU

Piotr Kryst

 

Możliwość rejestracji tylko w formie elektronicznej:

 

rejestracja

 

Wszystkie opłaty (w tym otrzymanie faktury VAT) będą możliwe do wykonania na miejscu przed rozpoczęciem sympozjum. Nie ma możliwości wpłat na konto bankowe.

Partnerzy

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.