Partnerzy i media

Profesjonalizm i zaangażowanie

 

ABK Grupa

 

ABK jest niezależną agencją komunikacji marketingowej działającą w Polsce od 1991 roku. Oddział Mazowiecki PTU obsługujemy w zakresie komunikacji i marketingu, służąc doradztwem oraz pomagając w bieżących działaniach. Jesteśmy zaangażowani w działania prozdrowotne od początku istnienia firmy.

 

ABK oferuje kompleksową obsługę w obszarach reklamy, organizacji imprez, public relations, tworzenia stron internetowych i marketingu w mediach społecznościowych (komunikacja marketingowa).

 

ABK specjalizuje się w tworzeniu strategii i realizacji programów marketingowych dla firm dysponujących ograniczonym budżetem.

 

ABK to młody, zaangażowany zespół profesjonalistów gotowych na wyzwania, łączących wiedzę, długoletnie doświadczenie, kreatywność, a przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm w pracę, którą wykonuje na rzecz naszych Klientów tworząc unikalne rozwiązania.

 

Oprócz kompleksowej obsługi, oferujemy także promocję w ramach prowadzonych kampanii marketingowych i eventów, gwarantujących dotarcie do określonych grup docelowych związanych z danym projektem.

 

Więcej informacji o prowadzonych kampaniach marketingowych oraz agencji na stronie www.abkgrupa.pl.

Partnerzy

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.