Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy

 

W imieniu Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Urologicznego serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w IX Mazowieckich Dniach Urologicznych, które odbędą się w dniach 15-16 listopada 2019r. w Hotelu Panorama w Mszczonowie.

 

Zaczynamy w piątek 15 listopada o godzinie 10.00 -

prosimy o zarezerwowanie sobie wolnego dnia, bo na pewno

będzie warto przyjechać i posłuchać naszych wykładowców.

 

Obrady otworzy wykład Wiktora Niedzickiego przedstawiający Historię Brudu i pokazujący ten "fascynujący" temat ze strony, której nie znamy. Kolejnym już bliższym nam tematem będzie sesja przygotowana przez Dr Tomasza Borkowskiego omawiająca pacjenta z rakiem gruczołu krokowego

z grupy pośredniego i wysokiego ryzyka w opinii urologów i radioterapeutów, połączona z prezentację przypadków.

 

W godzinach popołudniowych zapraszamy do wzięcia udziału w Sesji Głównej przygotowanej przez zespół

Zakładu Diagnostyki Radiologicznej i Obrazowej CMKP w osobach Prof. Jerzego Waleckiego i Dr Katarzyny Sklindy. W trakcie sesji zostaną omówione najnowsze doniesienia z zakresu diagnostyki obrazowej raka pęcherza moczowego i raka gruczołu krokowego oraz miejsce radiologii interwencyjnej we współczesnej urologii.

 

W sobotę 16 listopada tradycyjnie już przedstawimy Państwu Sesję Adeptów, której program przygotowuje Dr hab. Sławomir Poletajew. Sesję otworzy wykład Prof. Piotra Radziszewskiego - szczegółowy program już wkrótce.

 

Najlepsze wystąpienie w Sesji Adeptów Urologii będzie wyróżnione specjalną nagrodą przygotowaną przez Oddział Mazowiecki PTU.

 

Jestem przekonany, że interesujący program naszego spotkania (program dostępny już wkrótce na naszej stronie), świetni wykładowcy, wysoki poziom merytoryczny, zachęci Państwa do udziału w naszym kolejnym spotkaniu zarówno pod względem naukowym, jak i towarzyskim.

 

program

 

Serdecznie zapraszam

Przewodniczący Oddziału Mazowieckiego PTU

Piotr Kryst

 

Możliwość rejestracji tylko w formie elektronicznej na naszej stronie:

 

rejestracja

 

Wszystkie opłaty (w tym otrzymanie faktury VAT) będą możliwe do wykonania na miejscu przed rozpoczęciem sympozjum. Nie ma możliwości wpłat na konto bankowe.

 

Więcej szczegółów wkrótce.

Partnerzy

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.